Spotkanie wigilijno-noworoczne Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 30 stycznia 2008 15:32

Od kilku już lat samorząd Gminy Rzeczyca w bliskim sąsiedztwie świąt Bożego Narodzenia organizuje dla aktywu społeczności Gminy spotkanie opłatkowe. W tym roku odbyło się ono 21 grudnia w piątek o godz. 16.30 w obiekcie szkolnym w Rzeczycy.

Program artystyczny przygotowali wspólnie Gimnazjum i Gminny Ośrodek Kultury w Rzeczycy. Jasełka gimnazjalistów w nowoczesnej scenerii ale z zachowaniem świątecznego klimatu pokazały współcześnie galopujące życie młodego pokolenia, którym trudno jest pogodzić obowiązki domu, rodziny z wymagającym i zaborczym biznesem. Program przygotowywany był pod okiem nauczycieli Antoniny Karwat i Moniki Fau.
Przychylność licznie zgromadzonej publiczności otrzymał występ nowo tworzonego przy GOK-u chóru dziecięcego prowadzony przez instruktorów Aleksandrę i Andrzeja Kacprzaków. Zwieńczeniem części artystycznej była w oryginalnej formie prezentacja kolęd przez instruktorów orkiestry dętej prowadzonej przy GOK-u, Michała Kowalczyka i Sławomira Zielińskiego.
Wszystkim artystom podziękowali Wójt i Przewodniczący Rady Gminy a Mikołaj obdarował prezentami.
Po części artystycznej wójt Marek Pałasz wspólnie z Przewodniczącym Rady Gminy Andrzejem Gwizdoniem złożyli życzenia świąteczno-noworoczne po czym zaprosili wszystkich obecnych na wieczerzę wigilijną, którą poprzedziło przesłanie duchowe i życzenia od Ks. Proboszcza Henryka Lenarcika.
Poczęstunek wigilino-noworoczny wsparli organizacyjnie sponsorzy : Firma „Altar” - Zakład Produkujący Garnitury, Zakład Piekarniczy Michała Sobczyka, Profi-Gips –producent profili aluminiowych i metalowych oraz firmy współpracujące z Gminą Rzeczyca : F.H.U. Projekt Bud E. K. Psut z Tomaszowa Maz., Firma Budowlana „Elektra” z Tomaszowa Maz. oraz Biuro Architektoniczne z Opoczna – Andrzej Pawlik.


Poprawiony: czwartek, 11 listopada 2010 00:50
 

Dzisiaj jest: Niedziela
4 Grudnia 2022
Imieniny obchodzą
Barbara, Berno, Biernat, Chrystian,
Hieronim, Krystian, Piotr

Do końca roku zostało 28 dni.
Zodiak: Strzelec

logo dolina rzeki pilicy1znakdolinaunia napis


Odsłon : 910374
Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


PROW-2014-2020-logo-kolor


Screenshot 2021-03-05 Tytuł Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych - ŁaskOnline pl - Codzienna Gazeta Internetowa


baner 336 280Kraszewski logo


banner odpady2


NCK dom-kultury-plus-zNCK kolor-webmpi baner Dotacja-e-pacjent-panorama-z-tekstem


wfos

banner prow

mikroporady

IKE

© 2007-2010 Portal Gminy Rzeczyca