Zadania dofinansowane ze srodków WFOŚiGW w Łodzi
Nazwa zadania: „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu z terenu gminy Rzeczyca 2021 roku" Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Bernaciak   
wtorek, 28 grudnia 2021 16:38

wfosigw nowe logo

Zadanie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nazwa zadania: „Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu z terenu gminy Rzeczyca 2021 roku"

Koszt ogólny: 53 974,84 zł

Forma i wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi: dotacja do wysokości 48 577,00 zł.

Opis zakresu projektu i planowany do osiągniecia efekt ekologiczny: Odbiór, transport, rozładunek i unieszkodliwienie poprzez składowanie ok. 177,580 Mg, w tym 8,80 Mg wraz z demontażem, odpadów zawierających azbest pochodzących z pokryć dachowych budynków położonych na terenie Gminy Rzeczyca. Unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z 45 posesji ma wpływ na zmniejszenie zagrożenia dla zdrowia ludzi, wywoływanego przez włókna azbestowe uwalniane do atmosfery.

Więcej informacji na stronie: www.zainwestujwekologie.pl.

 
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca" w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca oraz m Email
Wpisany przez Radosław Bernaciak   

wfosigw nowe logo

Zadanie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nazwa zadania: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca" w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca oraz modernizacja stacji uzdatniania wody na terenie gminy Rzeczyca"

Koszt ogólny: 3 104 170,74 zł.

Forma i wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi: dotacja do wysokości 210 471,00 zł oraz pożyczka do wysokości 491 102,00 zł.

Opis zakresu projektu i planowany do osiągniecia efekt ekologiczny: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej umożliwi oczyszczenie ścieków z 52 nieruchomości zabudowanych,

w ilości do 8.584,80 m3/rok i skierowanie ich do oczyszczalni ścieków w Bartoszówce. Zwiększenie liczby osób korzystających z ulepszonego odprowadzania ścieków o 196 RLM.

Więcej informacji na stronie: www.zainwestujwekologie.pl.

 
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca – etap X i XII" Email
Wpisany przez Radosław Bernaciak   

wfosigw nowe logo

Zadanie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nazwa zadania: „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca – etap X i XII"

Koszt ogólny: 453 583,48 zł.

Forma i wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi: dotacja do wysokości 48 754,00 zł oraz pożyczka do wysokości 113 760,00 zł.

Opis zakresu projektu i planowany do osiągniecia efekt ekologiczny: Budowa sieci kanalizacji sanitarnej umożliwi oczyszczenie ścieków z 19 nieruchomości zabudowanych, w ilości do 2.080,50 m3/rok i skierowanie ich do oczyszczalni ścieków w Bartoszówce. Zwiększenie liczby osób korzystających z ulepszonego odprowadzania ścieków o 57 RLM.

Więcej informacji na stronie: www.zainwestujwekologie.pl.

 
„Modernizacja stacji uzdatniania wody w Sadykierzu" w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca oraz modernizacja stacji uzdatniania wody na terenie gmin Drukuj Email
Wpisany przez Radosław Bernaciak   
piątek, 05 listopada 2021 10:28

wfosigw nowe logo Zadanie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nazwa zadania: „Modernizacja stacji uzdatniania wody w Sadykierzu" w ramach przedsięwzięcia inwestycyjnego pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej dla sołectw Bobrowiec, Rzeczyca Nowa, Rzeczyca w Gminie Rzeczyca oraz modernizacja stacji uzdatniania wody na terenie gminy Rzeczyca"

Koszt ogólny: 2 299 222,76 zł.

Forma i wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi: dotacja do wysokości 196 123,00 zł oraz pożyczka do wysokości 457 621,00 zł.

Opis zakresu projektu i planowany do osiągniecia efekt ekologiczny: Modernizacja stacji uzdatniania wody zapewni mieszkańcom gminy Rzeczyca dostawy wody bieżącej

o normatywnej jakości z ujęcia wody w Sadykierzu, w ilości do 222.455,00 m3 na rok. Liczba dodatkowych osób korzystających z ulepszonego zaopatrzenia w wodę w wyniku budowy lub modernizacji ujęcia wody lub stacji uzdatniania wody wyniesie ok. 1.362 osób.

Więcej informacji na stronie: www.zainwestujwekologie.pl.

 
Rozbudowa i termomodernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Sadykierzu Drukuj Email
Wpisany przez Jolanta Sobczyk   

wfosigw nowe logo

Zadanie dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Nazwa zadania: Rozbudowa i termomodernizacja strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej

w Sadykierzu z adaptacją pomieszczeń na świetlicę wiejską i zagospodarowaniem terenu przyległego.

Koszt ogólny: 1 511 444,20 zł.

Forma i wysokość dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi:dotacja do wysokości 12 533,00 zł oraz pożyczka do wysokości 29 245,00 zł.

Opis zakresu projektu i planowany do osiągniecia efekt ekologiczny: W ramach zadania planuje się docieplić, rozbudować oraz przebudować istniejący budynek strażnicy OSP wraz ze zmianą sposobu użytkowania wybranych pomieszczeń, w celu realizacji obiektu na potrzeby OSP, świetlicy wiejskiej z zapleczem kuchenny, socjalnym, higieniczno-sanitarnym, pomieszczeń magazynowych i gospodarczych wraz z zagospodarowaniem terenu

i infrastrukturą techniczną. Realizacja zadania pozwoli na ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery w postaci redukcji pyłu, SO2, NOx, CO, CO2.

Więcej informacji na stronie: www.zainwestujwekologie.pl.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9

Dzisiaj jest: Czwartek
30 Czerwca 2022
Imieniny obchodzą
Alpinian, Ciechosława, Cyryl, Emilia,
Lucyna, Marcjal

Do końca roku zostało 185 dni.
Zodiak: Rak

logo dolina rzeki pilicy1znakdolinaunia napis


Odsłon : 884286
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


PROW-2014-2020-logo-kolor


Screenshot 2021-03-05 Tytuł Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych - ŁaskOnline pl - Codzienna Gazeta Internetowa


baner 336 280Kraszewski logo


banner odpady2


NCK dom-kultury-plus-zNCK kolor-webmpi baner Dotacja-e-pacjent-panorama-z-tekstem


wfos

banner prow

mikroporady

IKE

© 2007-2010 Portal Gminy Rzeczyca