Pechowa przegrana w Dobroniu ... Drukuj Email
Wpisany przez Antoni Socha
poniedziałek, 07 listopada 2011 09:00

dobronNie był to zbyt udany wyjazd do Dobronia siatkarzy LKS Caro Rzeczyca. Przegrali oni z miejscowym LUKS-em 3:2. Podopieczni duetu trenerskiego Jarosława Sobczyńskiego i Waldemara Juszczaka grają bardzo nierówno w przeciągu jednego meczu, potrafią wręcz zdeklasować rywala wygrywając sety do 11 bądź do 13, by w kolejnych odsłonach tego samego meczu, przegrywać sety, cóż z tego, że po wyrównanej walki. To w tej chwili największa bolączka nowo tworzącego się zespołu z Rzeczycy. Sobotni mecz rozpoczął się bardzo dobrze, nasi zawodnicy pierwszego seta gładko wygrali do 13, w drugim walka była bardziej wyrównana. Drugą partię przegrali 21:25, mimo iż prowadzili 21:18. Trzecią odsłonę też po zażartej walce nasz zespół przegrał 19:25. W czwartej udało się wygrać bardzo wysoko 25:11, by ulec w tie-breaku 15:13.

Po meczu trener LKS Caro Jarosław Sobczyński nie miał zbyt tęgiej miny, ale powiedział , że to jego zespół stracił dwa punkty a nie przeciwnik je zdobył. - Musimy jak najszybciej wyciągnąć wnioski z tej przegranej i popracować nad tym, żeby więcej nie zdarzała nam się taka nierówna gra. W dwóch setach zdeklasowaliśmy rywala, a kolejne dwa przegrywamy na własne życzenie popełniając mnóstwo własnych niewymuszonych błędów. Lepiej, że taka przegrana przytrafiła nam się teraz niż w meczach finałowych - mówi trener Caro popularny Willy.

TABELA po VII kolejkach przedstawia się następująco:

1 AKS Uniwersytet Łódzki Łódź                 6          18        18:2     173:130

2 LKS Luks Dobroń                                  6          17        18:4     0:0

3 LKS Caro Rzeczyca                             7          16        18:6     467:340

4 MKS Zduńska Wola                               6          10        12:10   133:134

5 LUMKS Kasztelan Rozprza                    6          8          11:11   0:0

6 EKS Skra Bełchatów                             6          8          10:11   55:75

7 KS Alstoria Szczerców                          6          3          3:15     45:75

8 RKS Lechia Tomaszów Maz.              7          2          4:21     99:150

9 GKS Kamieńsk                                     6          2          3:1       782:150

Poprawiony: poniedziałek, 07 listopada 2011 09:16